Home / Genel / Acun’un jürisi Murda’ya Tarkan şoku: Ya klibi kaldırın ya da size dava açacağız

Acun’un jürisi Murda’ya Tarkan şoku: Ya klibi kaldırın ya da size dava açacağız

O Ses Türkiye Rap’in jürilerinden Murda, “Napıyon Lan” adlı şarkısı için çektiği klibin bir bölümünde kendi görüntüsü üzerine Tarkan’ın kafasını koymuştu. Murda ile iletişim kuran Tarkan’ın ekibi, “Ya klibi kaldıracaksınız veya size dava açacağız” dedi. Ünlü rapçi ise Tarkan veya ekibinin henüz konu hakkında bir adım atmadığını söyledi.

Murda, 7 ay önce SFB ile işbirliği yaparak “Napıyon Lan” adlı bir single hazırlamış, şarkıda Felemenkçe “Ik doe nu Tarkan-dingen in m’n eigen land” (Şimdi kendi ülkemde Tarkan gibi iş yapmaktayım) sözlerine yer vermişti.Tarkan’lı klibi kaldır MurdaMURDA’NIN GÖRÜNTÜSÜNE TARKAN’IN YÜZÜ MONTE EDİLDİHazırlanan klipteki bir sahnede de Murda’nın görüntüsünün üzerine Tarkan’ın yüzü monte edildi. Ancak o birkaç saniyelik görüntü sorun yarattı. Murda, Tarkan’ın ekibinin kendisiyle iletişime geçtiğini ve klibi yayından kaldırmasını istediklerini açıkladı.

Tarkan’lı klibi kaldır Murda”HOLLANDA’DAKİ YAPIM ŞİRKETİMLE GÖRÜŞÜN”Ekibin “Ya klibi kaldıracaksınız veya size dava açacağız” dediğini anlatan rapçi, onlara “Hollanda’daki yapım şirketimle görüşün” yanıtını verdiğini anlattı. Murda daha sonra Tarkan ve ekibinin bu konu da bir adım atmadığını dile getirdi.

About admin

Check Also

AK Parti’nin 2020’nin en beğenilen olayı anketinde ilk sırayı bakın ne almış

AK Parti’nin sosyal ağ uygulaması Telegram’da yapmış olduğu 2020’nin en beğenilen ve unutulmaz olayı anketinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir