Home / Haber / Ekonomi / Ünlü spiker Hülya Hökenek, canlı yayında zamlara isyan etti

Ünlü spiker Hülya Hökenek, canlı yayında zamlara isyan etti

Koronavirüs salgınıyla beraber fiyatları artan gıda ürünlerinin beraberinde hijyen malzemeleri de gün geçtikçe zamlanıyor. HaberTürk TV spikeri Hülya Hökenek, temizlik ürünlerine gelen zamlara ilişkin, “Diş macunlarında yüz lirayı geçen ürünler var. Bu rakamlar gerçek fiyatlar mı? Hangi fiyatın üstünde aldınız da zarar ediyorsunuz” dedi.

Son dönemde hijyen malzemelerine gelen zamlar el yakıyor. Marketlerdeki etiket fiyatını gören yurttaşlar bir ürünü alırken iki kez düşünüyor.

“HANGİ FİYATIN ÜZERİNDE ALDINIZ DA ZARAR EDİYORSUNUZ?”Bu durum Habertürk TV’de Gün Ortası adlı haber programını sunan Hülya Hökenek’in de dikkatini çekti. Canlı yayında, ürünlere gelen zam haberini okuyan Hökenek, “Pandemi sebebiyle hijyene verilen önem de artıyor. Talep sebebiyle bu temizlik ürünlerinin kıymeti de artıyor. Ama yalnızca kıymeti değil, fiyatını da artıyor. Bu süreçte talep sebebiyle fiyatı en çok katlanan ürün ne biliyor musunuz? Diş macunlarında yüz lirayı geçen ürünler var. Bu rakamlar gerçek fiyatlar mı? Hangi fiyatın üstünde aldınız da zarar ediyorsunuz” diye konuştu.

About admin

Check Also

Hollanda diken üstünde! Henüz koronavirüs salgını bitmeden kuş gribi patlak verdi

Dünyanın koronavirüsle mücadele ettiği ve özellikle havaların soğumasıyla vaka artışlarının yaşandığı şu günlerde Hollanda Tarım Bakanlığı, kuş ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir